Casa / Oscillators / 7XL-13.560MBD-T
minImg
7XL-13.560MBD-T
TXC CORPORATION
Prodotto No:
7XL-13.560MBD-T
Descrizione:
XTAL OSC XO 13.56MHZ 3.3V CMOS
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 30mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 13.56 MHz