808593Y00025
Crouzet
Prodotto No:
808593Y00025
Produttore:
Crouzet
Descrizione:
GEARMOTOR 128 RPM 24V
Guida per l'utente
Torque - Rated (oz-in / mNm) 1062 / 7500
Operating Temperature -
Diameter - Shaft 0.315" (8.00mm)
Termination Style Solder Tab
Approval Agency -
Encoder Type -
Voltage - Rated 24VDC
Size / Dimension Round - 1.654" Dia (42.00mm)
Product Status Active
Mounting Hole Spacing -
Weight -
Length - Shaft and Bearing 0.984" (25.00mm)
RPM 128 RPM
Function Gearmotor
Series 80859
Type DC Motor
Power - Rated 42W