TE Connectivity Measurement Specialties
Prodotto No:
81500-000
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
SENSOR LEVEL SWITCH VERT
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$20.5485
$20.5485
10
$17.1266
$171.266
25
$15.1696
$379.24
100
$14.68035
$1468.035
500
$13.70166
$6850.83
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | 80°C |
| Voltage Rating | 250V |
| Output Type | Switch |
| Output Configuration | SPST-NC/NO |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Product Status | Active |
| Switch Actuation Level | - |
| Series | - |
| Type | Liquid |
| Mfr | TE Connectivity Measurement Specialties |
| Material - Housing & Prism | Polypropylene (PP) |
| Package | Box |
| Current | 1 A |