TE Connectivity Measurement Specialties
Prodotto No:
81501-000
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
SENSOR LEVEL SWITCH SGL VERT
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$20.4345
$20.4345
10
$17.0259
$170.259
25
$15.0803
$377.0075
100
$14.593995
$1459.3995
500
$13.621062
$6810.531
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -30°C ~ 130°C |
| Voltage Rating | 100V |
| Output Type | Switch (Single Float) |
| Output Configuration | SPST-NO |
| Mounting Type | Panel Mount, M16 Thread |
| Product Status | Active |
| Switch Actuation Level | - |
| Series | - |
| Type | Liquid |
| Mfr | TE Connectivity Measurement Specialties |
| Material - Housing & Prism | Polypropylene (PP) |
| Package | Box |
| Current | 1 A |