Crouzet
Prodotto No:
81505110
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
VACUUM SWITCH POS OUT SUBBASE MT
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$374.3665
$374.3665
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Pressure | -1 ~ -13PSI (-0.1 ~ -0.9 bar) |
| Operating Temperature | -5°C ~ 50°C |
| Ingress Protection | - |
| Actuator Type | - |
| Approval Agency | - |
| Fluid Type | Air, Inert Gas |
| Mounting Type | Sub-Base Mount |
| Orifice Diameter | - |
| Mechanical Life | 3,000,000 Cycles |
| Product Status | Active |
| Connection Method | - |
| Weight | 0.353 lb (160.12 g) |
| Series | - |
| Function | Positive Output |
| Type | Vacuum Switch |
| For Use With/Related Products | - |
| Mfr | Crouzet |
| Features | - |
| Package | Box |