Crouzet
Prodotto No:
81513518
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
PRESSURE SWITCH CHASSIS MOUNT
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Pressure | -4 ~ 17 PSI (-0.3 ~ 1.2 bar) |
| Operating Temperature | -10°C ~ 70°C |
| Ingress Protection | - |
| Actuator Type | - |
| Approval Agency | - |
| Fluid Type | Air, Inert Gas |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Orifice Diameter | - |
| Mechanical Life | - |
| Product Status | Active |
| Connection Method | Threaded 1/8" BSP |
| Weight | - |
| Series | - |
| Function | - |
| Type | Pressure Switch |
| For Use With/Related Products | - |
| Mfr | Crouzet |
| Features | - |
| Package | Bulk |