Crouzet
Prodotto No:
81513523
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
SWITCH VACUUM OPERATED CHAS MNT
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$119.9185
$119.9185
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Pressure | -4 ~ -12PSI (-0.3 ~ -0.8 bar) |
| Operating Temperature | -10°C ~ 70°C |
| Ingress Protection | IP54 - Dust Protected, Water Resistant |
| Actuator Type | - |
| Approval Agency | cUL, UL |
| Fluid Type | Air, Inert Gas, Liquid |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Orifice Diameter | - |
| Mechanical Life | 3,000,000 Cycles |
| Product Status | Active |
| Connection Method | Threaded 1/8" BSP |
| Weight | 0.143 lb (64.86 g) |
| Series | - |
| Function | Vacuum Operated |
| Type | Vacuum Switch |
| For Use With/Related Products | - |
| Mfr | Crouzet |
| Features | - |
| Package | Bulk |