SCS
Prodotto No:
817I0507
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
MOISTURE BARRIER BAG 1=100
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$104.1865
$104.1865
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Tensile Strength | 4100 psi |
| Color | Yellow |
| Static Discharge Shielding | - |
| Length - Inside | 5" (127mm) |
| Metal Layer | - |
| Closure System | User Defined - Clips, Heat Seal, Tape |
| Product Status | Active |
| Thickness | 4.5 mil (114.3 microns) |
| Width - Inside | 3" (76.2mm) |
| Series | 817I |
| Type | Moisture Barrier Bag |
| Mfr | SCS |
| Package | Box |