SCS
Prodotto No:
817R 48X250
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
STAT SHIELD WRAP MTL IN 48"X250'
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$811.2145
$811.2145
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Tensile Strength | 4600 psi |
| Color | Silver |
| Static Discharge Shielding | <10nJ |
| Length - Inside | 250' (76.2m) |
| Metal Layer | In |
| Closure System | User Defined - Clips, Heat Seal, Tape |
| Product Status | Active |
| Thickness | 2.8 mil (71.12 microns) |
| Width - Inside | 48" (1219.2mm) |
| Series | 81705 |
| Type | Static Shielding Film |
| Mfr | SCS |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 817R 48X |