Trafag Sensors and Controls
Prodotto No:
8180.50.211G.35.PA.P1.ZS
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
Temperature Transmitter/Switch
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$274.3125
$274.3125
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Sensing Temperature - Local | -25°C ~ 85°C |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Test Condition | - |
| Sensing Temperature - Remote | -50°C ~ 150°C |
| Output Type | Analog Current and Voltage |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | - |
| Accuracy - Highest (Lowest) | ±0.5% |
| Series | DTP 8180 |
| Package / Case | Cylinder, Metal |
| Sensor Type | Analog, Local/Remote |
| Voltage - Supply | 15V ~ 30V |
| Mfr | Trafag Sensors and Controls |
| Features | Output Switch |
| Package | Box |
| Resolution | - |