EAO
Prodotto No:
82-2151.1124
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
OBSOLETE - VANDAL RESISTANT ILLU
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Lens Transparency | - |
| Ingress Protection | IP65 |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Viewing Angle | - |
| Panel Cutout Dimensions | 0.64" (16.20mm) |
| Millicandela Rating | - |
| Product Status | Obsolete |
| Lamp Color | Blue |
| Ratings | DC |
| Lens Style | Round with Flat Top |
| Series | 82 |
| Type | LED |
| Voltage | 24V |
| Mfr | EAO |
| Features | - |
| Lens Color | Colorless |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Bulk |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | - |
| Lens Size | 19.00mm Dia |
| Base Product Number | 82-2151 |