EAO
Prodotto No:
82-4151.1000.B002
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
SWITCH PB SPDT 3A 240V
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$22.154
$22.154
10
$20.1229
$201.229
25
$19.21812
$480.453
40
$18.200812
$728.03248
80
$17.522512
$1401.80096
230
$16.392003
$3770.16069
440
$13.991125
$6156.095
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -30°C ~ 70°C |
| Ingress Protection | IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Termination Style | Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm) |
| Actuator Type | Round, Button, Flush |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 16.00mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 3A (AC/DC) |
| Circuit | SPDT |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Mechanical Life | 1,000,000 Cycles |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | 82 |
| Voltage Rating - DC | 240 V |
| Type | Standard |
| Switch Function | On-Mom |
| Voltage Rating - AC | 240 V |
| Electrical Life | 50,000 Cycles |
| Mfr | EAO |
| Features | - |
| Package | Tray |
| Color - Actuator/Cap | Silver |