EAO
Prodotto No:
82-5151.0114
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
INDICATOR PANEL LED RED 7MA 24V
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$24.9755
$24.9755
10
$19.5586
$195.586
100
$17.08404
$1708.404
500
$15.670212
$7835.106
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Lens Transparency | - |
| Ingress Protection | IP65, IP67 |
| Termination Style | Solder Lug |
| Viewing Angle | - |
| Panel Cutout Dimensions | 0.75" (19.10mm) |
| Millicandela Rating | - |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Red |
| Ratings | AC/DC |
| Lens Style | Round with Flat Top |
| Series | 82 |
| Type | LED |
| Voltage | 24V |
| Mfr | EAO |
| Features | - |
| Lens Color | Colorless |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Bulk |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 7mA |
| Lens Size | 22.00mm Dia |
| Base Product Number | 82-5151 |