EAO
Prodotto No:
82-6551.2134
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
SWITCH PB SPDT 3A 240V
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$25.1465
$25.1465
10
$22.83325
$228.3325
25
$21.80668
$545.167
40
$20.652288
$826.09152
80
$19.882674
$1590.61392
230
$18.599964
$4277.99172
440
$15.875688
$6985.30272
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Illumination Type, Color | LED, Green |
| Operating Temperature | -30°C ~ 70°C |
| Ingress Protection | IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Termination Style | Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm) |
| Actuator Type | Round, Button, Flush |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 22.30mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 3A (AC/DC) |
| Circuit | SPDT |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Mechanical Life | 1,000,000 Cycles |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | 24 VAC/DC |
| Series | 82 |
| Voltage Rating - DC | 240 V |
| Type | Standard, Illuminated |
| Switch Function | On-On |
| Voltage Rating - AC | 240 V |
| Electrical Life | 50,000 Cycles |
| Mfr | EAO |
| Features | - |
| Package | Tray |
| Color - Actuator/Cap | Silver |