Analog Devices Inc.
Prodotto No:
82036012A
Produttore:
Pacchetto:
20-CLCC (8.89x8.89)
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 20CLCC
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Voltage - Supply Span (Max) | 40 V |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Output Type | - |
| Slew Rate | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | - |
| Current - Input Bias | 6 nA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-CLCC (8.89x8.89) |
| Voltage - Input Offset | 200 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 20-CLCC |
| Voltage - Supply Span (Min) | 10 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 70 mA |