SCS
Prodotto No:
8212
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
TABLE MAT ESD BEIGE 2X4'
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Shape | Rectangle |
| Number of Layers | 3 |
| Color | Beige |
| Material | Vinyl |
| Product Status | Obsolete |
| Mat Type | Table, Workbench |
| Includes | Ground Snap (2), Wrist Strap Grounding System |
| Thickness | 0.14" (3.56mm) |
| Series | 8200 |
| Length | 4' (1.22m) |
| Mfr | SCS |
| Features | Dissipative |
| Package | Bulk |
| Width | 2' (0.61m) |