SCS
Prodotto No:
8244
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
TBL WKBCH RUN RUB VINYL 50'X2.5'
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Shape | Rectangle |
| Number of Layers | 3 |
| Color | Blue |
| Material | Foam Rubber, Vinyl |
| Product Status | Active |
| Mat Type | Table, Workbench Runner |
| Includes | - |
| Thickness | 0.14" (3.56mm) |
| Series | 8200 |
| Length | 50' (15.24m) |
| Mfr | SCS |
| Features | Conductive, Dissipative |
| Package | Bulk |
| Width | 2.5' (0.76m) |