8250-333K-RC
Bourns Inc.
Prodotto No:
8250-333K-RC
Descrizione:
FIXED IND 33MH 32MA 222 OHM TH
In magazzino : 885
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 7.5mA
Inductance Frequency - Test 79 kHz
Q @ Freq 50 @ 79kHz
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 32 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.164" Dia x 0.450" L (4.17mm x 11.43mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 222Ohm Max
Inductance 33 mH
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 420kHz