8250-562K-RC
Bourns Inc.
Prodotto No:
8250-562K-RC
Produttore:
Bourns Inc.
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
IND4.17X11.43MM,560010%0.025A,NO
In magazzino : 970
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 17mA
Inductance Frequency - Test 250 kHz
Q @ Freq 70 @ 250kHz
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 66 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.164" Dia x 0.450" L (4.17mm x 11.43mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Ratings -
DC Resistance (DCR) 54.6Ohm Max
Inductance 5.6 mH
Series 8250
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 1.6MHz