8250-683K-RC
Bourns Inc.
Prodotto No:
8250-683K-RC
Descrizione:
FIXED IND 68MH 24MA 410 OHM TH
In magazzino : 1364
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 4mA
Inductance Frequency - Test 79 kHz
Q @ Freq 50 @ 79kHz
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 24 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.164" Dia x 0.450" L (4.17mm x 11.43mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 410Ohm Max
Inductance 68 mH
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 350kHz