SCS
Prodotto No:
8253
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
FLOOR MAT ESD DISSP 3-LAYER GRY
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$697.68
$697.68
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Shape | Rectangle |
| Number of Layers | 3 |
| Color | Gray |
| Material | Vinyl |
| Product Status | Not For New Designs |
| Mat Type | Floor Runner |
| Includes | Ground Cord (2), Ground Snap (2) |
| Thickness | 0.14" (3.56mm) |
| Series | 8200 |
| Length | 24' (7.32m) |
| Mfr | SCS |
| Features | Conductive, Dissipative |
| Package | Box |
| Width | 4' (1.22m) |