Comair Rotron
Prodotto No:
826002B05300
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
HEATSINK STAMP 9.7X44.5X36.8MM
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Shape | Rectangular, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Obsolete |
| Fin Height | 0.380" (9.65mm) |
| Series | - |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | 4.00°C/W @ 300 LFM |
| Type | Board Level, Vertical |
| Length | 1.450" (36.83mm) |
| Mfr | Comair Rotron |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Material Finish | Black Anodized |
| Package | Bulk |
| Attachment Method | Bolt On and PC Pin |
| Width | 1.750" (44.45mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | 3.0W @ 30°C |
| Diameter | - |
| Package Cooled | TO-220 |