Belden Inc.
Prodotto No:
82723 877U500
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
MULTI-PAIR 4COND 22AWG NAT 500'
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1067.61
$1067.61
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -20°C ~ 90°C |
| Usage | - |
| Cable Type | Multi-Pair |
| Shield Type | Foil |
| Shield Material | Aluminum |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.0170" (0.432mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Low Smoke Poly-Vinyl Chloride (LSPVC) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Ratings | UL Style CMP |
| Series | Classics |
| Shield Coverage | 100% |
| Length | 500.0' (152.4m) |
| Conductor Insulation | Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP) |
| Mfr | Belden Inc. |
| Conductor Strand | 7/30 |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Jacket Color | Natural |
| Features | Drain Wire |
| Package | Box |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.153" (3.89mm) |
| Base Product Number | 82723 |
| Number of Conductors | 4 (2 Pair Twisted) |