Crouzet
Prodotto No:
82800003
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
MOTOR 3000 RPM 24V
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Torque - Rated (oz-in / mNm) | 10.62 / 75 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Diameter - Shaft | 0.236" (6.00mm) |
| Termination Style | Quick Connect |
| Approval Agency | - |
| Encoder Type | - |
| Voltage - Rated | 24VDC |
| Size / Dimension | - |
| Product Status | Active |
| Mounting Hole Spacing | 1.260" (32.00mm) |
| Weight | - |
| Length - Shaft and Bearing | 1.008" (25.60mm) |
| RPM | 3000 RPM |
| Function | - |
| Series | 82800 |
| Type | DC Motor |
| Power - Rated | 15.8W |
| Motor Type | Brushed |
| Mfr | Crouzet |
| Torque - Max Momentary (oz-in / mNm) | 25.49 / 180 |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Gear Reduction Ratio | - |