Crouzet
Prodotto No:
828020X85.43Z
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
GEARMOTOR 30 RPM 12V
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Torque - Rated (oz-in / mNm) | 170 / 1200 |
| Operating Temperature | - |
| Diameter - Shaft | 0.315" (8.00mm) |
| Termination Style | Solder Tab |
| Approval Agency | - |
| Encoder Type | - |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Size / Dimension | - |
| Product Status | Active |
| Mounting Hole Spacing | - |
| Weight | 1.5 lbs (680.4 g) |
| Length - Shaft and Bearing | 1.059" (26.90mm) |
| RPM | 30 RPM |
| Function | Gearmotor |
| Series | 82802 |
| Type | DC Motor |
| Power - Rated | 16.3W |
| Motor Type | Brushed |
| Mfr | Crouzet |
| Torque - Max Momentary (oz-in / mNm) | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Gear Reduction Ratio | 598 |
| Base Product Number | 828020 |