TE Connectivity AMP Connectors
Prodotto No:
829558-4
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
CONN MCX JACK STR 50 OHM PCB
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$7.9705
$7.9705
10
$6.94355
$69.4355
25
$6.76096
$169.024
50
$6.57818
$328.909
100
$6.17614
$617.614
250
$6.139584
$1534.896
500
$5.774138
$2887.069
1000
$5.152866
$5152.866
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Voltage Rating | 335 V |
| Product Status | Obsolete |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Connector Type | Jack, Female Socket |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | 0.1dB |
| Mounting Type | Through Hole |
| Fastening Type | Snap-On |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | - |
| Body Material | Copper Alloy |
| Connector Style | MCX |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Bulk |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Solder |
| Frequency - Max | 6 GHz |
| Base Product Number | 829558 |