TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
82A0111-0-9
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
HOOK-UP STRND 1/0AWG WHITE 500'
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.012" (0.30mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 1/0 AWG |
| Ratings | - |
| Series | MIL-W-22759, FlexLine |
| Length | 500.0' (152.4m) |
| Voltage | 600V |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Conductor Strand | 2660/34 |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | - |
| Jacket Color | White |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.516" (13.11mm) |
| Base Product Number | 82A0111 |