TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
82A0111-12-92
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
HOOK-UP STRND 12AWG 600V W/R
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | 150°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.006" (0.15mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 12 AWG |
| Ratings | - |
| Series | MIL-W-22759, FlexLine |
| Length | - |
| Voltage | 600V |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Conductor Strand | 665/40 |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | - |
| Jacket Color | White, Red Stripe |
| Package | Bulk |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.121" (3.07mm) |
| Base Product Number | 82A0111 |