TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Prodotto No:
82A0111-16-9
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
HOOK-UP STRND 16AWG WHITE 50'
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$132.7435
$132.7435
2
$126.49725
$252.9945
5
$118.6892
$593.446
10
$112.442
$1124.42
20
$106.9757
$2139.514
50
$101.50978
$5075.489
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.004" (0.09mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE) |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Wire Gauge | 16 AWG |
| Ratings | - |
| Series | MIL-W-22759, FlexLine |
| Length | 50.00' (15.24m) |
| Voltage | 600V |
| Mfr | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine |
| Conductor Strand | 259/40 |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | - |
| Jacket Color | White |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.079" (2.01mm) |
| Base Product Number | 82A0111 |