TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Prodotto No:
82A0111-22-9
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
HOOK-UP STRND 22AWG WHITE 1=1FT
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.4155
$1.4155
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.004" (0.09mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Ratings | - |
| Series | MIL-W-22759, FlexLine |
| Length | Enter Number of Feet in Order Quantity |
| Voltage | 600V |
| Mfr | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine |
| Conductor Strand | 154/44 |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | - |
| Jacket Color | White |
| Package | Digi-Spool®, Continuous Spool |
| Spool Size | 5000.0' (1524.0m) |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.043" (1.09mm) |
| Base Product Number | 82A0111 |