TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Prodotto No:
82A0111-22-9
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
HOOK-UP STRND 22AWG WHITE 1'
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.558
$1.558
5
$1.3946
$6.973
10
$1.33
$13.3
25
$1.24602
$31.1505
50
$1.18199
$59.0995
100
$1.124135
$112.4135
250
$1.053474
$263.3685
500
$1.00852
$504.26
1000
$0.957134
$957.134
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.004" (0.09mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE) |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Ratings | - |
| Series | MIL-W-22759, FlexLine |
| Length | 1.00' (0.30m) |
| Voltage | 600V |
| Mfr | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine |
| Conductor Strand | 154/44 |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | - |
| Jacket Color | White |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.043" (1.09mm) |
| Base Product Number | 82A0111 |