82A0111-22-9
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Prodotto No:
82A0111-22-9
Descrizione:
HOOK-UP STRND 22AWG WHITE 1'
In magazzino : 88
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness 0.004" (0.09mm)
Jacket (Insulation) Material Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE)
Product Status Discontinued at Digi-Key
Wire Gauge 22 AWG
Ratings -
Series MIL-W-22759, FlexLine
Length 1.00' (0.30m)
Voltage 600V
Mfr TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Conductor Strand 154/44
Conductor Material Copper, Tinned
Features -
Jacket Color White
Package Spool
Jacket (Insulation) Diameter 0.043" (1.09mm)