TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Prodotto No:
82A0111-22-9
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
HOOK-UP STRND 22AWG WHITE 25'
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$28.006
$28.006
2
$26.55725
$53.1145
4
$25.258125
$101.0325
10
$23.67115
$236.7115
20
$22.660825
$453.2165
40
$21.506338
$860.25352
100
$20.20726
$2020.726
200
$19.196888
$3839.3776
400
$18.763878
$7505.5512
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.004" (0.09mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE) |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Ratings | - |
| Series | MIL-W-22759, FlexLine |
| Length | 25.00' (7.62m) |
| Voltage | 600V |
| Mfr | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine |
| Conductor Strand | 154/44 |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | - |
| Jacket Color | White |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.043" (1.09mm) |
| Base Product Number | 82A0111 |