TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Prodotto No:
82A0111-8-9
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
HOOK-UP STRND 8AWG WHITE 50'
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$247.931
$247.931
2
$237.2815
$474.563
5
$222.0701
$1110.3505
10
$211.4225
$2114.225
20
$200.775375
$4015.5075
50
$197.73338
$9886.669
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.012" (0.30mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE) |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Wire Gauge | 8 AWG |
| Ratings | - |
| Series | MIL-W-22759, FlexLine |
| Length | 50.00' (15.24m) |
| Voltage | 600V |
| Mfr | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine |
| Conductor Strand | 665/36 |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | - |
| Jacket Color | White |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.195" (4.95mm) |
| Base Product Number | 82A0111 |