TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
82A0112-16-9
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
HOOK-UP STRND 16AWG 600V WHITE
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | 150°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.004" (0.09mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 16 AWG |
| Ratings | - |
| Series | MIL-W-22759, FlexLine |
| Length | - |
| Voltage | 600V |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Conductor Strand | 259/40 |
| Conductor Material | Copper, Silver Coated |
| Features | - |
| Jacket Color | White |
| Package | Bulk |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.079" (2.01mm) |
| Base Product Number | 82A0112 |