TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
82A0121-20-0/9
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
CABLE 2COND 20AWG
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | 150°C |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Shield Type | - |
| Shield Material | - |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | - |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 20 AWG |
| Series | - |
| Shield Coverage | - |
| Length | - |
| Conductor Insulation | Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE) |
| Voltage | 600 V |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Conductor Strand | 154/42 |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Jacket Color | - |
| Package | Bulk |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.106" (2.69mm) |
| Base Product Number | 82A0121 |
| Number of Conductors | 2 (1 Pair Twisted) |