TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
82A6013-2
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
HOOK-UP DUAL WALL STRND 2AWG RED
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | 200°C |
| Cable Type | Hook-Up, Dual Wall |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.015" (0.38mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 2 AWG |
| Ratings | - |
| Series | MIL-W-22759, FlexLine |
| Length | - |
| Voltage | 600V |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Conductor Strand | 1665/34 |
| Conductor Material | Copper, Nickel Coated |
| Features | - |
| Jacket Color | Red |
| Package | Bulk |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.447" (11.35mm) |
| Base Product Number | 82A6013 |