TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
82A6063-22-MST3-9
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
CABLE 3COND 22AWG WHITE SHLD
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | 150°C |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Shield Type | Double Braid |
| Shield Material | Copper, Tinned |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.0100" (0.254mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Series | - |
| Shield Coverage | 85% |
| Length | - |
| Conductor Insulation | Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE) |
| Voltage | 600 V |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Conductor Strand | 154/44 |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Jacket Color | White |
| Package | Bulk |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.147" (3.73mm) |
| Base Product Number | 82A6063 |
| Number of Conductors | 3 |