WAGO Corporation
Prodotto No:
830-800/000-307
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
POWER DISTRIBUTION PCB, SIMILAR
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$65.8065
$65.8065
10
$63.4524
$634.524
25
$61.10286
$1527.5715
50
$60.16274
$3008.137
100
$58.75256
$5875.256
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -20°C ~ 50°C |
| Voltage - Rated | 250VAC/DC |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 10-28 AWG |
| Control Side Cable Retainer | - |
| Series | - |
| Current Rating (Per Contact) | 30 A |
| Length | - |
| Mfr | WAGO Corporation |
| Features | - |
| Process Side Connection | Terminal Blocks - Spring Connection |
| Package | Box |
| Positions / Poles | 16 |
| Control Side Connection | Terminal Blocks - Spring Connection |
| Width | 3.504" (89.00mm) |