WAGO Corporation
Prodotto No:
830-800/000-313
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
SINGLE POLE POWER DISTRIBUTION P
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$28.215
$28.215
10
$27.0902
$270.902
25
$26.15008
$653.752
50
$25.20939
$1260.4695
100
$24.4568
$2445.68
250
$23.986474
$5996.6185
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -20°C ~ 50°C |
| Voltage - Rated | 250VAC/DC |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 6-28 AWG |
| Control Side Cable Retainer | - |
| Series | - |
| Current Rating (Per Contact) | 65 A |
| Length | - |
| Mfr | WAGO Corporation |
| Features | Lever |
| Process Side Connection | Terminal Blocks - Spring Connection |
| Package | Box |
| Positions / Poles | 9 |
| Control Side Connection | Terminal Blocks - Spring Connection |
| Width | 0.827" (21.00mm) |