Belden Inc.
Prodotto No:
83000 001100
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
HOOK-UP STRND 30AWG BROWN 100'
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$77.463
$77.463
10
$76.9823
$769.823
25
$72.14034
$1803.5085
50
$68.267
$3413.35
100
$65.36209
$6536.209
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | - |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.010" (0.25mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Tetrafluoroethylene (TFE) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 30 AWG |
| Ratings | UL Style 1213 |
| Series | MIL-W-16878/4 |
| Length | 100.0' (30.5m) |
| Voltage | 600V |
| Mfr | Belden Inc. |
| Conductor Strand | 7/38 |
| Conductor Material | Copper, Silver Coated |
| Features | High Temperature |
| Jacket Color | Brown |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.032" (0.81mm) |
| Base Product Number | 83000 |