Belden Inc.
Prodotto No:
83007 009500
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
HOOK-UP STRND 20AWG WHITE 500'
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$539.8375
$539.8375
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -70°C ~ 200°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.009" (0.23mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Tetrafluoroethylene (TFE) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 20 AWG |
| Ratings | UL Style 1213 |
| Series | MIL-W-16878/4 |
| Length | 500.0' (152.4m) |
| Voltage | 600V |
| Mfr | Belden Inc. |
| Conductor Strand | 19/32 |
| Conductor Material | Copper, Silver Coated |
| Features | High Temperature |
| Jacket Color | White |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.056" (1.42mm) |
| Base Product Number | 83007 |