TE Connectivity Measurement Specialties
Prodotto No:
830M1-1000-TRAY-PACKAGED
Produttore:
Pacchetto:
12-LCC
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
TRIAXIAL, 1000G, TRAY
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$140.7615
$140.7615
10
$127.56695
$1275.6695
25
$123.16788
$3079.197
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Analog Voltage |
| Sensitivity (LSB/g) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Sensitivity (mV/g) | 1.25 |
| Product Status | Active |
| Acceleration Range | ±1000g |
| Supplier Device Package | 12-LCC |
| Series | 830M1 |
| Type | Analog |
| Package / Case | 12-LCC |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.5V |
| Bandwidth | 2Hz ~ 15kHz |
| Mfr | TE Connectivity Measurement Specialties |
| Features | Temperature Sensor |
| Package | Tray |
| Axis | X, Y, Z |