ebm-papst Inc.
Prodotto No:
8315100209
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
AXITWIN FAN,AXIAL,48VDC,321CFM,1
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Ingress Protection | IP20 |
| Bearing Type | Ball |
| Current Rating (Amps) | 2.90A |
| Approval Agency | CCC, CE, CSA, EAC, UL |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Termination | 4 Position Rectangular Connector |
| Voltage - Rated | 48VDC |
| Size / Dimension | Square - 100mm L x 100mm H |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 36 ~ 60VDC |
| Weight | - |
| RPM | 11000 RPM |
| Material - Blade | Plastic |
| Series | - |
| Power (Watts) | 135 W |
| Mfr | ebm-papst Inc. |
| Material - Frame | Plastic |
| Features | Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach) |
| Package | Box |