TE Connectivity Measurement Specialties
Prodotto No:
832M1-0200
Produttore:
Pacchetto:
SMD
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
ACCELEROMETER 200G IEPE SMD
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$149.91
$149.91
10
$137.4194
$1374.194
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Type | IEPE |
| Sensitivity (LSB/g) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Sensitivity (mV/g) | 6.25 |
| Product Status | Obsolete |
| Acceleration Range | ±200g |
| Supplier Device Package | SMD |
| Series | 832M1 |
| Type | Analog |
| Package / Case | 5-SMD, No Lead |
| Voltage - Supply | 3.3V ~ 5.5V |
| Bandwidth | 6kHz |
| Mfr | TE Connectivity Measurement Specialties |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Axis | X, Y, Z |
| Base Product Number | 832M1 |