E-T-A
Prodotto No:
8330-FG10-PWBS-YAAB004-8A
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CIRC BRKR THRM
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Actuator Type | Rocker |
| Current Rating (Amps) | 8A |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Illumination Voltage (Nominal) | 185V |
| Series | 8330 |
| Voltage Rating - DC | 80 V |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | E-T-A |
| Illumination | Red |
| Number of Poles | 1 |
| Package | Bulk |
| Breaker Type | Magnetic (Hydraulic Delay) |