SAB North America
Prodotto No:
8340804
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CABLE 4COND 8AWG ORG SHLD 1=1FT
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$33.9245
$33.9245
25
$28.272
$706.8
100
$27.778
$2777.8
250
$26.296
$6574
500
$24.833
$12416.5
1000
$23.389
$23389
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | 80°C |
| Usage | Industrial, Servo Motor |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Shield Type | Braid |
| Shield Material | Copper, Tinned |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | Polyurethane (PU) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 8 AWG |
| Ratings | UL Style 20235 |
| Series | SL 834 C |
| Shield Coverage | - |
| Length | - |
| Conductor Insulation | Polymer |
| Voltage | 1000 V |
| Mfr | SAB North America |
| Conductor Strand | 320/32 |
| Conductor Material | Copper, Bare |
| Jacket Color | Orange |
| Features | - |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.693" (17.60mm) |
| Number of Conductors | 4 |