E-T-A
Prodotto No:
8350-AC2B-AABD-K0AB0M-20A
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CIRC BRKR HYDRAULIC MAGNETIC
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$170.4015
$170.4015
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Actuator Type | Rocker |
| Approval Agency | IEC 60934, UL1077 |
| Current Rating (Amps) | 20A |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | 8350 |
| Voltage Rating - DC | 80 V |
| Voltage Rating - AC | 240 V |
| Mfr | E-T-A |
| Illumination | None |
| Number of Poles | 2 |
| Package | Bulk |
| Breaker Type | Magnetic (Hydraulic Delay) |