EAO
Prodotto No:
84-ADKS-C16-04B4
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
SWITCH PB 0.2A 32V CAPACITIVE
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$193.5625
$193.5625
10
$176.15565
$1761.5565
25
$167.96228
$4199.057
50
$156.69661
$7834.8305
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Illumination Type, Color | LED, Green/Red |
| Operating Temperature | -30°C ~ 65°C |
| Ingress Protection | IP69K - Dust Tight, High Temp Water Jets, Waterproof |
| Termination Style | Connector |
| Actuator Type | Round, Button, Flush |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 22.50mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 200mA (DC) |
| Circuit | - |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Mechanical Life | - |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | 84 |
| Voltage Rating - DC | 32 V |
| Type | Capacitive, Illuminated |
| Switch Function | - |
| Electrical Life | - |
| Mfr | EAO |
| Features | - |
| Package | Box |
| Color - Actuator/Cap | - |