SAB North America
Prodotto No:
8410495
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CABLE 8COND 2/16AWG ORG 1=1FT
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$82.84
$82.84
25
$69.0365
$1725.9125
100
$68.4665
$6846.65
250
$64.8565
$16214.125
500
$61.256
$30628
1000
$57.646
$57646
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | 80°C |
| Usage | Industrial, Servo Motor |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Shield Type | Foil, Braid |
| Shield Material | Copper, Tinned |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | Thermoplastic Elastomer (TPE) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 2 AWG, 16 AWG |
| Ratings | UL Style 20235 |
| Series | SL 841 C |
| Shield Coverage | - |
| Length | - |
| Conductor Insulation | Thermoplastic Elastomer (TPE) |
| Voltage | 1000 V |
| Mfr | SAB North America |
| Conductor Strand | - |
| Conductor Material | Copper, Bare |
| Jacket Color | Orange |
| Features | - |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 1.232" (31.29mm) |
| Number of Conductors | 8 (2 Twisted Pairs + 4) |