Intersil
Prodotto No:
8413203YA
Produttore:
Pacchetto:
20-CLCC
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC SRAM 16KBIT PARALLEL 20CLCC
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
2
$147.877
$295.754
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Memory Interface | Parallel |
| Memory Organization | 16K x 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Memory Type | Volatile |
| Supplier Device Package | 20-CLCC |
| Series | - |
| Write Cycle Time - Word, Page | 70ns |
| Access Time | 70 ns |
| Memory Size | 16Kbit |
| Package / Case | 20-CLCC |
| Technology | SRAM - Asynchronous |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | Intersil |
| Package | Bulk |
| Memory Format | SRAM |